Komisje problemowe

Komisja Strzelecka

Komisja Strzelecka
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Lech TarnowskiPrzewodniczący Komisji Strzeleckiej
2.Roman Piotr Krzyżelewski
Członek Komisji Strzeleckiej
3.Edward Grzegorz Spierewka
4.Marek Leszek Lubieniecki
5.Piotr Kraiński
6.Zbigniew Olszewski
7.Zenon Kazimierz Nowak
8.Krzysztof Stanisław Grebasz
9.Jan Tarazewicz
10.Wojciech Wincenty Kraiński
11.Andrzej Stanisław Kiedrowski
12.Andrzej Jacek Dziurzyński
13.Leszek Stanisław Dziadul
14.Magdalena Frieske-Pszczółkowska
15.Jacek Waśniewski
16.Rafał Szałejko
17.Sebastian Hoppa
18.Łukasz Plata

Komisja Kynologiczna

Komisja Kynologiczna
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Marcin RutkowskiPrzewodniczący Komisji Kynologicznej
2.Beata ZachSekretarz
3.Marta RekśćCzłonek Komisji Strzeleckiej
4.Andrzej Matyjasik
5.Krzysztof Sturgulewski
6.Aleksandra Klaus
7.Jan Klaus
8.Małgorzata Cysewska
9.Krzysztof Nowicki
10.Marta Połom Ostrowska
11.Jacek Waśniewski
12.Krzysztof Kalwasiński
13.Wojciech Głogowski
14.Andrzej Małek
15.Mirosław Malkus

Komisja Hodowlana

Komisja Hodowlana
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Wojciech Grzegorz MańkiewiczPrzewodniczący Komisji Hodowlanej
2.Marcin Dzięcielski
Członek Komisji Hodowlanej
3.Jan Tarazewicz
4.Edward Woźniak
5.Józef Kitowski
6.Tadeusz Górski
7.Mariusz Ireneusz Iwanowski
8.Dariusz Hryckiewicz
9.Alfred Miklaszewicz
10.Jan Stanisław Mazurowski
11.Rafał Adam Łapa
12.Marek Kowalewski
13.Andrzej Jan Elendt
14.Jarosław Waszczuk
15.Dawid Rozwadowski
16.Łukasz Olszewski
17.Janusz Stefan Góralski
18.Antoni Chyła
19.Kazimierz Ałaszewski
20.Łukasz Brzeziński

Komisja Edukacji i Promocji Łowiectwa

Komisja Edukacji i Promocji Łowiectwa
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Rafał ŁapaPrzewodniczący Komisji Edukacji i Promocji Łowiectwa
2.Marcin DziosaVice przewodniczący
3.Dominik SzeferVice przewodniczący
4.Barbara KurędaSekretarz
5.Rafał Zaprawa
Członek Komisji Edukacji i Promocji Łowiectwa
6.Sławomir Krzysztof Młodziński
7.Stanisław Klemens Lipiński
8.Andrzej Adam Edel

Zespół ds. Kontroli Kół

Zespół ds. Kontroli Kół
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Maciej Grzegorz Tałałas
Zespół ds.Kontroli Kół
2.Andrzej Górski
3.Jerzy Auguściak
4.Jarosław Kaniszewski
5.Małgorzata Kuba
6.Mirosław Zbigniew Jabłoński
7.Kazimierz Wyrwiak
8.Jarosław Swat
9.Józef Cybula
10.Magdalena Frieske-Pszczółkowska

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzałów
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Leszek ZacharczukPrzewodniczący Komisji Oceny Prawidłowości Odstrzałów
2.Adam Kropidłowski
Członek Komisji Oceny Prawidłowości Odstrzałów
3.Rafał Adam Łapa
4.Kazimierz Bigus
5.Mariusz Kazimierz Nagórski
6.Andrzej Adam Edel
7.Adam Włodzimierz Dębski
8.Lech Manaj
9.Marek Kowalewski
10.Krzysztof Darznik
11.Henryk Mieczysław Kinowski
12.Zbigniew Kucki
13.Andrzej Szambelańczyk
14.Łukasz Jan Plata
15.Patryk Manaj
16.Edmund Wach
17.Paweł Szreder
18.Edward Grzegorz Spierewka
19.Błażej Ireneusz Paszylk
20.Jerzy Zieleniewski
21.Jarosław Waszczuk
22.Jan Tadeusz Ptak
23.Przemysław Pacewicz
24.Mateusz Michałowski
25.Kazimierz Kuręda
26.Arkadiusz Gurazda
27.Marek Zawodziński
28.Roman Wasilewski
29.Jerzy Liszniański
30.Karol Kozak

Komisja Kultury Łowieckiej

Komisja Kultury Łowieckiej
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Kazimierz KroskowskiPrzewodniczący Komisji Kultury Łowieckiej
2.Andrzej Klaman
Członek Komisji Kultury Łowieckiej
3.Marek Stanisław Grochalski
4.Grzegorz Jerzy Bukała
5.Leszek Piotr Meler
6.Piotr Korczak
7.Jarosław Mariusz Waruszewski
8.Ignacy Stawicki
9.Filip Łapa
10.Dariusz Iwanicki

Komisja Odznaczeń Łowieckich

Komisja Odznaczeń Łowieckich
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Adam LangerPrzewodniczący Komisji Odznaczeń Łowieckich
2.Henryk Noga
Członek Komisji Odznaczeń Łowieckich
3.Zbigniew Kucki
4.Andrzej Kraiński
5.Maria Hanna Głowacka
6.Roman Piotr Krzyżelewski
7.Tadeusz Kukawka
8.Adam Włodzimierz Dębski
9.Wojciech Znajewski

Komisja Wyceny Medalowej Trofeów Łowieckich

Komisja Wyceny Medalowej Trofeów Łowieckich
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jan Tadeusz PtakPrzewodniczący Komisji Wyceny Medalowej Trofeów Łowieckich
2.Przemysław Pacewicz
Członek Komisji Wyceny Medalowej Trofeów Łowieckich
3.Marcin Piotr Ślusarski
4.Roman Wasilewski
5.Błażej Ireneusz Paszylk
6.Kazimierz Kuręda
7.Edward Grzegorz Spierewka
8.Robert Stanisław Schultka
9.Wojciech Woch

Komisja Szkoleniowa

Komisja Szkoleniowa
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jan GabryśPrzewodniczący Komisji Szkoleniowej
2.Piotr Andrzej Wal
Członek Komisji Szkoleniowej
3.Andrzej Wojewódka
4.Jan Kałaska
5.Michał Mikołaj Grochowiecki
6.Bronisław Benedykt Szneider
7.Jarosław Przyjemczak