Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

L.p.Nazwisko i imięFunkcja
1.Liszniański JerzyPrzewodniczący
2.Laska MichałSekretarz
3.Ławrynowicz Piotr
Członkowie Prezydium
4.Kozakiewicz Ryszard
5.Krzemiński Marek

 

Delegaci

Delegaci Okręgu Gdańskiego
  
L.p.Nazwisko i imię
1.Andrzejewski Ryszard
2.Banaszak Andrzej
3.Bazan Andrzej
4.Bąkowski Krzysztof
5.Breza Mirosław
6.Bielawski Maciej
7.Biernat Grzegorz
8.Bławat Jerzy
9.Bober Krzysztof
10.Bogalecki Michał
11.Chylewski Roman
12.Ciarkowski Jan
13.Cichecki Mieczysław
14.Ciskowski Krzysztof
15.Czajkowski Jędrzej
16.Czernia Jerzy
17.Czynszak Dariusz
18.Dawidowski Andrzej
19.Dera Tadeusz
20.Dering Edmund
21.Dębski Adam
22.Dmowski Sylwester
23.Dudka Bronisław
24.Dymkowski Krzysztof
25.Dziadul Leszek
26.Dzięcielski Marcin
27.Dziosa Marcin
28.Edel Andrzej
29.Elend Andrzej
30.Elmanowski Zenon
31.Formela Wiesław
32.Fularczyk Zbigniew
33.Funk Janusz
34.Funk Marek
35.Gabryś Jan
36.Gajda Bogdan
37.Goll Rafał
38.Gollus Lech
39.Góralski Janusz
40.Grabarek Miłosz
41.Grochalski Marek
42.Hebel Jan
43.Hinc Andrzej
44.Hinca Zenon
45.Jankowski Józef
46.Jankowski Karol
47.Jędrusik Tadeusz
48.Jurkowlaniec Mirosław
49.Kamieniecki Zdzisław
50.Karaś Andrzej
51.Kazimierz Kroskowski
52.Kiedrowski Andrzej
53.Kinowski Henryk
54.Klaman Andrzej
55.Kledzik Piotr
56.Kleista Kazimierz
57.Koenig Piotr
58.Konieczka Andrzej
59.Kowalewski Marek
60.Kozak Karol
61.Kozakiewicz Ryszard
62.Koziorowski Wojciech
63.Kraiński Andrzej
64.Kraiński Wojciech
65.Kroskowski Kazimierz
66.Kruszona Jakub
67.Krysiak Mariusz
68.Krzemiński Marek
69.Kucki Zbigniew
70.Kwiatkowski Dariusz
71.Labuda Karol
72.Lachowicz Edwin
73.Langer Adam
74.Laska Michał
75.Lessnau Dariusz
76.Leszkowski Zdzisław
77.Liszniański Jerzy
78.Lubieniecki Marek
79.Ławrynowicz Piotr
80.Maciejewski Maciej
81.Maliszewski Leszek
82.Malkus Krzysztof
83.Mańkiewicz Wojciech
84.Marciniak Stanisław
85.Markiewicz Zbigniew
86.Marszałek Adam
87.Matejczyk Zbigniew
88.Meler Leszek
89.Mering Adam
90.Michałowicz Jarosław
91.Michałowski Jacek
92.Michałowski Mateusz
93.Mielnikow Michał
94.Miklaszewicz Alfred
95.Miłosz Karol
96.Moroz Bohdan
97.Mróz Mariusz
98.Mudlaff Mirosław
99.Noga Henryk
100.Norek Dorota
101.Pacewicz Przemysław
102.Paszylk Błażej
103.Pawłowski Stanisław
104.Pietroń Sławomir
105.Pionk Ryszard
106.Pyś Marek
107.Rozwadowski Dawid
108.Rutkowski Marcin
109.Sikorski Piotr
110.Skoczylas Alfred
111.Sławiński Tomasz
112.Socha Adam
113.Stefański Robert
114.Stiller Marek
115.Sulima Krzysztof
116.Swat Jarosław
117.Szopiński Jan
118.Szostko Tadeusz
119.Szreder Paweł
120.Szymański Jarosław
121.Światowski Jacek
122.Tafliński Marek
123.Tylman Zbigniew
124.Wach Edmund
125.Walaszkowski Eugeniusz
126.Waruszewski Jarosław
127.Wasilewski Roman
128.Waszczuk Jarosław
129.Waśniewski Jacek
130.Wojewódka Andrzej
131.Wolski Maciej
132.Woźniak Krzysztof
133.Zacharczuk Leszek
134.Zimny Zdzisław
135.Znajewski Wojciech
136.Żuk Jacek
137.Żygowski Jan

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

Zespół Nadzorczo – Kontrolny
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Leszek Piotr MelerZespół Nadzorczo-Kontrolny
2.Janusz Stefan GóralskiZespół Nadzorczo-Kontrolny
3.Mariusz Henryk MrózZespół Nadzorczo-Kontrolny
4.Zbigniew FularczykZespół Nadzorczo-Kontrolny
5.Jarosław Mariusz WaruszewskiZespół Nadzorczo-Kontrolny

 

Okręgowa Kapituła Odznaczeń

Okręgowa Kapituła Odznaczeń
L.p.Imię i nazwiskoFunkcja
1.Adam LangerPrzewodniczący Kapituły Odznaczeń
2.Dawid RozwadowskiSekretarz Okręgowej Kapituły Odznaczeń
3.Marek Stanisław Grochalski
Członek Okręgowej Kapituły Odznaczeń
4.Henryk Noga
5.Zbigniew Markiewicz
6.Jerzy Bławat
7.Roman Wasilewski