Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Gdańsk

WYCENA MEDALOWA TROFEÓW 25-26.10.2022 r.

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Gdańsku informuje, że w dniach 25.10-26.10.2022 r. w siedzibie zarządu odbędzie się wycena medalowa trofeów (w Sali „Białej” naprzeciwko okien biura zarządu).

Ze względów organizacyjnych trofea podlegające wycenie proszę dostarczyć do tutejszego zarządu w dniach: 20.10; 21.10 i 24.10.2022 r. w godzinach od 8.00 do 15.00.

Natomiast odbiór trofeów w dniach 27-28 (czwartek, piątek) października 2022 r. w godzinach pracy biura Zarządu. Trofeum może odebrać jego właściciel lub inna osoba posiadająca pisemne upoważnienie do odbioru trofeum.

Zarząd Okręgowy prosi o powiadomienie myśliwych posiadających trofea kwalifikujące się do wyceny medalowej. Przypominamy, że zgodnie z § 8 ust. 1 pkt 13 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego obowiązkiem członka PZŁ jest udostępnić Zrzeszeniu pozyskane trofeum w celach wyceny.

Do trofeum proszę dołączyć metryczkę zgodną z załączonym do pisma wzorem (proszę o czytelne wypełnienie metryki).

Trofea nieopisane lub dostarczone po wyznaczonym terminie nie zostaną wycenione w tym roku.

Pismo przewodnie Łowczego Okręgowego

Metryka (plik edytowalny)

WZÓR METRYKI

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱